Ogłoszenia parafialne:

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Dożynki Parafialne. O godz. 16:30 Nieszpory niedzielne. Zapraszamy.

Ornat w którym dzisiaj odprawiamy Msze św. jest darem dzieci, które przyjęły I Komunię św. Za ofiary na ten cel złożone; rodzicom serdeczne dzięki.

W czasie panującej pandemii, dla zwiększenia bezpieczeństwa, Komunię św. przyjmujemy na rękę w środkowym ganku, po bokach do ust. W przypadku jednego szafarza, osoby przyjmujące Komunię św. do ust, proszone są o przyjście na końcu procesji. Przypominamy również o obowiązku zakładania masek podczas liturgii.

Od czwartku nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 16:30. Za publiczne odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny.

W nowym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek miesiąca zapraszamy dzieci z klas III, które przygotowują się do pierwszej komunii św., na Eucharystię o godz. 18:00. Po Mszy krótkie spotkanie z rodzicami. Msza młodzieżowa o godz. 19:00.

Można zamawiać intencje mszalne na rok 2021.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary materialne składane podczas Mszy św.

Życzymy wiele Bożego błogosławieństwa na dobre przeżywanie dzisiejszej niedzieli i całego tygodnia. Niech Matka Boża Różańcowa ma nas w swojej opiece.

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE