Intencje mszalne:

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 16.09.2018
9:00 Za ++ rodziców Elżbietę i Ryszarda Ciupka

11:00 W intencji Katarzyny z okazji 18 urodzin

CHRZEST: Michał Jan Szczepanek

ROCZEK: Dorota Guzik, Antoni Karaś, Filip Żelezik

12:30 W intencji 10 rocznicy śmierci żony Zofii Jurkiewicz oraz ++ rodzeństwo Helenę i Stanisława

16:30 NIESZPORY

17:00 Za ++ rodziców Jadwigę i Alojzego Górka

PONIEDZIAŁEK 17.09.2018

8:00 Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie i w firmie

18:00 W II rocznicę śmierci Hermana Foit

WTOREK 18.09.2018

8:00 O zdrowie dla Elżbiety i błogosławieństwo Boże

18:00 Za + Gerdę

ŚRODA 19.09.2018

8:00 W intencji dusz w czyściu cierpiących

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski Boże w rodzinie Heryszek z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

CZWARTEK 20.09.2018

8:00 W intencji parafian

18:00 Za ++ Dorotę i Maksymiliana Jonda ++ rodziców z obu stron

PIĄTEK 21.09.2018

8:00 W intencji Marka Matiuk z okazji 24 urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o rozwiązanie problemów życiowych i światło Ducha Świętego na tej drodze

        KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

18:00 W intencji Katarzyny z okazji 40 urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny

SOBOTA 22.09.2018

8:00 Za + Jacka Kostrzewę (od rodziny Warchał)

13:00 W intencji Joanny i Grzegorza Klytta z okazji 25 rocznicy ślubu

18:00 Za + Stanisława Polaneckiego w dniu urodzin

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23.09.2018
9:00 Za + Elżbietę Grzywok w 20 rocznicę śmierci + męża Jana

11:00 Z okazji urodzin Wojciecha

CHRZEST: Joanna Lidia Kowalska, Aleksandra Dubiel, Lilianna Brygida Górny, Alicja Stanisława Banaś

12:30 Za ++ Jana i Jadwigę Botor

16:30 NIESZPORY

17:00 Za + Jana Ciupka ++ rodziców i rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK 24.09.2018

8:00 W intencji Jarosława Kuchta z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18:00 Dziękczynna z okazji 35 rocznicy ślubu Beaty i Józefa

WTOREK 25.09.2018

8:00 Za + Franciszka Biadacza

18:00 Za + córkę Marię w rocznicę śmierci

ŚRODA 26.09.2018

8:00 W intencji dusz w czyściu cierpiących

18:00 Za + siostrę Brygidę Buhl w 7 rocznicę śmierci

CZWARTEK 27.09.2018

8:00 W intencji Parafian

18:00 Za + męża Stefana ++ rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa

PIĄTEK 28.09.2018

8:00 Za + Jolantę Niemiec

        KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

18:00 1) Za + Teodora w 2 rocznicę śmierci

18:00 2) Za + Jana Zuber

SOBOTA 29.09.2018

8:00 Za + Ryszarda Kicha (od siostry Sabiny i Reni)

18:00 1) Dziękczynna z okazji 25 rocznicy ślubu Elżbiety i Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę MB dary Ducha Świętego i zdrowie dla całej rodziny

18:00 2) Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Haliny i Stanisława Mikułów z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30.09.2018 – DOŻYNKI PARAFIALNE
9:00 Do Bożej Opatrzności za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny Dec

11:00 DOŻYNKI PARAFIALNE

12:30 Dziękczynna w intencji rodziny Jonda

16:30 NIESZPORY

17:00 Za + Franciszka Sznura ++ teściów oraz za ++ z pokrewieństwa

PONIEDZIAŁEK 1.10.2018

8:00 Za + Jacka Kostrzewę (od rodziny Dziubów z Krakowa)

17:30 RÓŻANIEC

18:00 Za ++ Gerdę i Engelberta Choroba, ++ Gertrudę i Jerzego Choroba

WTOREK 2.10.2018

8:00 W intencji Parafian

17:30 RÓŻANIEC

18:00 Za ++ Helenę i Jana

ŚRODA 3.10.2018

8:00 Za ++ Feliksę i Zbigniewa

17:30 RÓŻANIEC

18:00 Za + Jacka Kobel w rocznicę śmierci

CZWARTEK 4.10.2018

8:00 W intencji kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne

17:30 RÓŻANIEC

18:00 Za ++ Gintra i Rafała Zuber

PIĄTEK 5.10.2018

8:00 W intencji czcicieli NSPJ

        KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

17:30 RÓŻANIEC

18:00 Za ++ Dorotę, Stefana i Gertrudę Kłyk

SOBOTA 6.10.2018

8:00 W intencji kolegów i koleżanek z pracy o potrzebne łaski

13:30 ŚLUB: Barbara Kosmalska – Jan Wegehaupt

17:30 RÓŻANIEC

18:00 Do MB Różańcowej – dziękczynna w rodzinie Rożek

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 7.10.2018
9:00 W intencji + męża Feliksa Andermanna w 7 rocznicę śmierci

11:00 W intencji Zofii i Stanisława Horodeckich w 65 rocznicę śmierci

12:30 Za + Annę Szombierską oraz córkę Lidię Szubert i wnuczkę Jolantę

16:30 RÓŻANIEC

17:00 Za ++ dziadków Marię i Michała Kowalskich oraz ich synów Kazimierza i Stefana

PONIEDZIAŁEK 8.10.2018

8:00 Za + Teresę Rawło-Strządała (od brata Leszka z rodziną)

17:30 RÓŻANIEC

18:00 Za + Franciszka Gillner i ++ rodziców

WTOREK 9.10.2018

8:00 Za + Irmgarda Gałeczka w 30 dzień po śmierci

17:30 RÓŻANIEC

18:00 1) Za + Marię i Jana Swonke i ++ z rodziny

18:00 2) Za + Romana Zalewskiego oraz ++ rodziców i dziadków z obu stron

ŚRODA 10.10.2018

8:00 Za + Michała Mazurkiewicza

17:30 RÓŻANIEC

18:00 W intencji Joanny i Mieczysława Górczyk w rocznicę ślubu oraz ich dzieci: Marty, Marcina, Ewy i Karola

CZWARTEK 11.10.2018

8:00 W intencji Parafian

17:30 RÓŻANIEC

18:00 1) Za + Jana Botor, wnuka Piotra, ++ rodziców, teściów ++ z rodziny

18:00 2) Za ++ Emilię Widuch i ++ rodziców i rodzeństwo

PIĄTEK 12.10.2018

8:00 Za + Bartosza Bielikowskiego

        KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

17:30 RÓŻANIEC

18:00 1) Za + Teodora

18:00 2) Za + Liliannę Oziembłoską i + męża

SOBOTA 13.10.2018

8:00 Za ++ Marię i Władysława Bar, ++ z rodziny Białostockich i Jakubowicz ++ Stanisława Jura i Wandę Szymańską

17:30 RÓŻANIEC

18:00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

             Za + Elżbietę Pieczka

NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10.2018
9:00 Za ++ rodziców Helenę i Józefa Syrzysko i ++ dziadków Jana i Jadwigę Przybyła

11:00 Dziękczynna z okazji 70 urodzin Jadwigi Zuber

CHRZEST: Bartłomiej Jacek Ochman

12:30 Za + Jerzego w 5 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron i ++ braci szwagra

16:30 RÓŻANIEC

17:00 WOLNA

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE